Rekreačné domy

27 900 €

Nízkoenergetický domček, ktorého základ tvorí modul z oceľovej konštrukcie zo železného profilu doplneným dreveným skeletom konštruovaný z lepených KVH hranolov. Tieto moduly  rozmeroch 4,5m x 2,5m vysoké 3,2m sa ku sebe ukladajú podľa požadovanej veľkosti domu.

​Takéto domčeky sú celoročne obývateľné, netreba sa ničoho obávať. Dokonca ani nie je potrebné stavebné povolenie, pretože domčeky sú položené na oceľovom podvozku.

Veľkou výhodou modulových domov je ich rýchla stavba – výroba jedného domčeka trvá približne jeden mesiac – za nízku cenu s čo najmenšími starosťami. Druhou a najlepšou výhodou, že mobilný modulový dom si môžete kedykoľvek bez problémov premiestniť na iné miesto.


Keďže sa fantázii v bývaní medze nekladú,  môžete z jednotlivých modulov poskladať svoj nový domov do rôznych tvarov pričom ho doručíme na akékoľvek miesto, ktoré si vyberiete.

Je samozrejmosťou, že pri výrobe používame iba prvotriedny materiál. Jednou z ohromných výhod mobilných modulových stavieb je to, že je ju možné kedykoľvek premiestniť bez akýchkoľvek problémov.

​Keďže sa snažíme vyhovieť každému želanie, pomôžeme vám aj v prípade, že zatúžite bývať na vode.

Sú vhodné aj ako hausbóty.


Exterier

Mobilný modulový domček ponúka  neobyčajné možnosti pre realizáciu, rýchlosťou montáže, atraktívnou farebnou kombináciou, kvalitnou povrchovou úpravou a  čo je najdôležitejšie, požadovanými tepelnoizolačnými vlastnosťami.

Opláštenie obvodových stien z  PUR panelov, ktorých základ tvorí polyuretánová pena. Polyuretánová pena má uzavreté póry, takže má charakter nenasiakavého materiálu a spĺňa výborné tepelnoizolačné parametre. Vonkajšiu farbu panelu si môžete zvoliť sami. ​Okná sú vložené v drevených masívnych rámoch, ktoré  dotvárajú moderný vzhľad celého objektu.

 

Interier

Interiér domčeka si môžete zariadiť podľa svojich predstáv. Je len na vás či si domček zariadite v modernom škadinávskom štýle alebo útulnom toskánskom. Každý domček má kuchyňu s jedálňu kúpeľňu veľkú spoločenskú miestnosť, spálňu prípadne detskú izbu. Obytná plocha je celkovo 42m2.

Možnosť Off – grid solárneho systému

Rýchla

výstavba

Železná

konštrukcia

Možnosť premiestnenia

25 – 40cm

izolácia

PÔDORISVARIATNY

Realizácie

Technické informácie

Objekt je tvorený z buniek o rozmeroch 4,5 x 2,5 m. Bunky sa ukladajú vedľa seba  a spolu vytvárajú jeden komplex. ​Skelet bunky je vyrobený z oceľového profilu 10 x 10 cm a dreveným roštom. Celková hrúbka steny spolu s izoláciou je 25cm.​Strecha s izoláciou 40cm pokrytá fatrafolom povoľuje vytvoriť zelenú strechu, čo oceníte nie len horúcich ale i chladných dňoch. 

Katalóg

Technická dokumentácia